Умови виконання гарантійних зобов'язань

  1. Гарантійні зобов'язання набувають чинності у разі наявності «Посібника з експлуатації» із заповненим належним чином гарантійним талоном: дата продажу, модель, назва, підпис та друк уповноваженого дилера, який вчинив продаж, підпис, прізвище та ініціали власника човна, а також документ, що посвідчує факт покупки човна (чек, видаткова накладна).
  2. Виробник гарантує працездатність човна при дотриманні споживачем правил використання, транспортування та зберігання, встановлених цим посібником.
  3. Виробник зобов'язаний безкоштовно усунути всі заводські несправності та/або дефекти протягом гарантійного періоду. Гарантійний ремонт забезпечує заводський сервісний центр компанії «Аква-Шторм».
  4. Гарантійний термін з дня продажу через роздрібну мережу становить 36 місяців, але не більше 42 місяців з дня виробництва, на цілісність швів човна та ПВХ матеріал. (На модель Maverick – 12 місяців). На фурнітуру та аксесуари до човна (насос, весла, фанери) гарантія поширюється протягом 12 місяців.
  5. У разі виявлення виробничих дефектів вони усуваються виробником. Протягом гарантійного терміну та за умови дотримання правил зберігання та експлуатації підприємство-виробник зобов'язується провести необхідний ремонт, а у разі серйозного шлюбу з вини виробника - замінити надувний човен протягом 30 днів.
  6. Протягом 14 днів з дня продажу допускається заміна човна та/або комплектуючих до нього за умови, що вони не експлуатувалися та не мають жодних пошкоджень.
  7. Шви вважаються пошкодженими, якщо зовнішній шар відокремлюється від армованої тканої основи або шов втрачає свою структурну цілісність.
  8. Під дією сонячних променів клей, який виступає зовні в зоні швів, може змінити свій колір на жовтий, але це ніяк не впливає на характеристики клейового шва та виробу в цілому, і це не можна вважати недоліком.
  9. Бортові відсіки вважаються герметичними, якщо в наповненому стані вони зберігають свою форму протягом 10 годин з урахуванням поправки на тиск залежно від зміни температури.