Вся продукція компанії «Аква-Шторм» виготовляється відповідно до вимог Регістру Судноплавства України та перебуває під його технічним контролем.

У випуску своєї продукції ми приділяємо особливу увагу якості швів та герметичності відсіків човнів. У більшості моделей наших надувних човнів шви виконані за допомогою термічної обробки під тиском та кращого клею фірм «BAYER» та «OBRADOR». Однак нами також розроблено унікальне обладнання для зварювання швів без застосування клею (так зване гаряче зварювання).

Устаткування для зварювання швів без застосування клею (гаряче зварювання)

Ми використовуємо комплектуючі найкращих світових та вітчизняних виробників, таких як Osculati, Scoprega, BORIKA, а також власного виробництва. Леєри, веслотримачі, уключини, опори сидіння, весла та підвісні пластикові транці виготовляються на нашому підприємстві.

Тканини для виробництва надувних човнів

У виробництві човнів ми використовуємо лише найкращі тканини відомих світових лідерів, таких як Mehler Texnologies (Valmex, Plastel) та Hey Tex. Це багатошарові армовані тканини ПВХ, що витримують температуру від -30 ° С до +70 ° С, вони не тільки стійкі до ультрафіолетових променів, але також чудово поводяться в агресивному середовищі, будь то солона вода, пальне або масло.

  • Зовнішній захисний шар
  • Основний повітронепроникний шар
  • Сполучний шар
  • Армована основа
  • Сполучний шар
  • Основний повітронепроникний шар
  • Зовнішній захисний шар
Тканина для виробництва надувних човнів

Наші надувні човни виготовляються із тканин 800гр/м2 - 1100гр/м2 залежно від моделі. Великі моторні надувні човни з тканин 1100гр/м2 і 1500гр/м2.

Не варто забувати, що на великих водоймах важлива безпека, тому ми рекомендуємо моделі з більшою вантажопідйомністю та більшими балонами.